Červenočervené Falcony už se na vás těší!

Červenočervené Falcony už se na vás těší!

Novinka od Supry se jménem Falcon Red/Red už se klepe na nové majitele! Tak koukej číst dál, neváhej a objednávej dokud můžeš!

Poměrně mladou značku obuvi jménem SUPRA jsem poznal před několika lety díky pár interpretům a ihned jsem zažil pomyslný pocit procitnutí a viděl tuto značku všude! Musel jsem mít alespoň jeden model! A pokud jste si doposud žádný z mnoha profláklých skejťáckých a dalších modelů Chada Musky, Lil Wayna, modelu Society, jejichž snad každý model prošlapal Weezy nebo i Justin Bieber, a dalších, ještě nevybrali, právě VY možná čekáte na "RED HOT CHILLI SUPRERS" alias model FALCON RED/RED, který se právě dostavil na police obchodu Footshop.cz!

Značka fungující od roku 2006 zažila v posledních letech obrovský boom. Mezi posledními umělci, se kterými Supra spolupracovala, byl například rapper Lil Wayne, jehož poslední model jménem Chiméra je také možné objednat, obdržet, rozbalit a užívat jak jen dokážete.

A Chiméra není váš šálek čaje, koukněte na nový model se jménem Supra Falcon Red/Red, který právě přicestoval na rodinné setkání za ostatními Falconovci!

"Falcon, to jsou extravagantní polokotníkové boty, jenž vyčnívají i z nabídky samotné Supry.

Supra Falcon reprezentuje dlouhou tradici osobitého designu amerických sneakers a vrací se k jejím kořenům v 60. a 70. letech. Ačkoli se na první pohled podobají Chimerám vytvářeným ve spolupráci s raperem Lil Waynem, napodruhé se již nespletete.

Všechny mohutné linie svršku boty z pravé kůže padají a končí právě v rovné lince vulkanizované podrážky."

Takže jak jsem řekl, objednat, obdržet, rozbalit, užívat!

Aktuální dostupné modely Falcon:

Supra Falcon RED/RED - NEW!!!

Supra Falcon ATHLETIC RED / WHITE

Supra Falcon Multi/White

Další články z této kategorie: