Adventní kalendář Rock for People - přijedou Bring Me The Horizon nebo Rudimental!

Adventní kalendář Rock for People - přijedou Bring Me The Horizon nebo Rudimental!

Festival Rock for People slaví přístí rok 25 let! A vypadá to, že na oslavu jeho čtvrtstoletí sestavil kvalitní line up! Během prvních 5 dní totiž oznámili Bring Me The Horizon nebo Rudimental!

foto: archiv_Bring Me The Horizon

Pořadatelé festivalu Rock for People si pro své fanoušky na prosinec připravili překvapení. Adventní kalendář. Každý den si na stránkách RfP můžete vyloupnout jednu kapelu, která bude vystoupovat na 25. ročníku této akce. Celý prosinec se tak můžeme těšit z přibývajících hvězd. Pojďme se podívat na prvních 5 jmen, které jsme dostali místo čokolády!

Bring Me The Horizon byli hned první kapelou, kterou jsme si z adventního kalendáře mohli vyloupnout. Tato britská metalcorová skupina pocházející z Sheffieldu byla fanoušky Rock for People žádaná již několik let zpátky a nyní se konečně dočkají! Dvě holky, dva kluci, styl připomínající The Cure nebo The 1975. To jsou Pale Waves, indiepop kapela z Manchesteru, která se fanouškům představila v roce 2017 jako předskokan The 1975 v pražském Fóru Karlín a v adventním kalenáři se skrývala pod třetím políčkem.

První pětici zveřejněných kapel doplňují Rudimental, písničkář Tom Grennan a zástupce české scény - Mig 21! Ve zbývajících políčkách se můžeme těšit jak na zahraniční hvězdy, tak na interpety z české hudební scény. 

Rock for people 2019
Kdy: 4. - 6. 7. 2019
Kde: Festivalpark Hradec Králové
Za kolik: Vstupenky na 25. ročník koupíte od 1490,- Kč ZDE!
Hashtag: #rfp25
Zveřejněné kapely: Bring Me The Horizon, Tom Grennan, Pale Waves, Mig 21, Rudimental