Kup tričko z limitované edice od Fast Food Orchestra a získej jejich nové CD už dva týdny před vydáním!

Kup tričko z limitované edice od Fast Food Orchestra a získej jejich nové CD už dva týdny před vydáním!

Fast Food Orchestra pokřtí 13. listopadu v Roxy skoro po třech letech novou desku. Inspirací pro více než dvanáct songů byly klukům podle jejich slov moře, pohoda a zábava. K desce jako takové kapela zkrátka postupem času dozrála, stejně jako k současné ucelenější sestavě formace Fast Food Orchestra. 

Desku bude kapela točit v jednom z nejlepších studií u nás, ve studiu SONO, pod dozorem několika producentů. „Všichni na desce usilovně pracují a věří, že to bude hitparáda pecek. Snažíme se ze sebe vytřískat úplné maximum; umělecky i finančně.“ směje se frontman kapely Filip Vondrášek, který se společně s ostatními členy Fast Food Orchestra rozhodli natáčet nové album v jednom z nejnákladnějších českých studií. Právě proto se kapela obrátila i na své fanoušky s žádostí o podporu. Ve videu, které je k dispozici na Facebooku Fast Food Orchestra, člen kapely Michal Kučín vyzývá fanoušky, aby se přidali k „zenovému opojení“ a podpořili natáčení desky. Koupí originálního trička z limitované edice „Proud ZEN Supporter“ tak dostane fanoušek online přístup k ještě nevydanému albu  dva týdny před jeho křestem a přispěje tak zároveň na natáčení desky Fast Food Orchestra.

 Turné k desce se uskuteční v listopadu a bude zahrnovat deset koncertů v různých destinacích po republice. Turné bude tentokrát o to zajímavější, že bude mezinárodní; kdo však bude hostem Fast Foodů zatím kapela tají.

 Trička z limitované edice je možné objednávat na webových stránkách kapely www.fastfoodorchestra.cz.

Sosej novinky na nové FACEBOOK stránce DWD.cz