Párty na podporu dárcovství krve v Brně

Párty na podporu dárcovství krve v Brně
Brno - Mardoša z Tatabojs, DJ Tvyks, DJ Robot americký zpěvák MC Turner, Wwera a Accustic dorazí už ve středu 14. 12. do brněnského klubu Favál, kam by rádi zdarma pozvali i všechny studenty a příznivce dárcovství krve.

O vizuální stránku věci se postará projekční virtuóz VJ Mono, který rozjede show na několika projekčních plátnech najednou. Všichni vystupující zahrají od 21:00 na party bez vstupného, která má jediný cíl. Informovat o dárcovství krve a hledat nové mladé dárce.

V rámci projektu Moje krevní skupina mají navíc studenti příležitost získat lákavé ceny, pobavit se, ale především udělat dobrou věc. Dárců krve totiž z dlouhodobého hlediska v České republice není dostatek a Moje krevní skupina aneb Dny zdraví s VZP si klade za cíl tuhle nepříznivou statistiku zvrátit. Navíc se přitom všichni parádně pobaví. Pro prvních 100 příchozích je připraven welcome drink zdarma.

Oběh jako hlavní myšlenka akce
Stejně jako obíhá krev v jediném těle, obíhá i krev mezi lidmi. A právě tenhle oběh může i zachránit život. Na myšlenku oběhu navazuje i party Moje krevní skupina, která je vlastně “obíhačkou” vystupujících různých hudebních stylů.

Studenti najdou v klubu i několik překvapení. Jedním z nich je třeba interaktivní stěna. Na ní mohou kreativně ztvárnit, co pro ně znamená slovo “oběh”. Pomalovaná “offline zeď” je pak v následujícím dni přenesena na Facebookový profil projektu, kde si mohou výtvory prohlédnout i ostatní fanoušci projektu. Interaktivní stěna tak propojuje virtuální a skutečný svět. Výsledek studentské kreativy najdou zájemci na www.mojekrevniskupina.org nebo na www.facebook.com/mojekrevniskupina.

Darujte krev... a získejte dárek
Hlavní odměnou by při darování krve měl být především dobrý pocit z toho, že pomáháme někomu bližnímu. Projekt Moje krevní skupina má ale ukázat, že společnost si nových dárců váží, a tak je odměňuje nejen slovním uznáním. Stovka designových italských hodinek O’Clock a skvělých švédských sluchátek WeSC čeká na své nové majitele. Jediné, co je potřeba pro výhru udělat, je dojít na jednu ze spolupracujících transfuzních stanic i se svými přáteli a darovat krev. Více podrobností o soutěži a přesná pravidla jsou k dispozici na internetových stránkách www.mojekrevniskupina.org nebo na Facebooku akce.


Jak získat odměnu pro dárce?
1. Stáhněte si průkaz dárce na www.mojekrevniskupina.org.
2. Dojděte si na odběr krve u spolupracujících transfuzních stanic a vezměte s sebou kamarády!
3. Za každý odběr Vás i Vašich přátel získáte razítko do průkazu Mojí krevní skupiny.
4. Pokud nasbíráte 5 razítek a alespoň dva z vašich přátel budou “prvodárci” (krev budou darovat poprvé), máte všichni nárok na designové hodinky O’Clock!
5. Hodinky získáte následovně: Pošlete kopii obou stran průkazu na e-mail vyhra@mojekrevniskupina.org . Po ověření pravosti vašich razítekk Vám zašleme designové hodinky O’Clock!
6. Sbírejte dál, protože 20 nejlepších z vás, kteří nasbírají nejvíce razítek, získají zdarma stylová sluchátka Banjo od švédské značky WESC! Uzávěrka soutěže o sluchátka je 1. března 2012, dokdy musíte odeslat kopii obou stran vašeho průkazu.