Regenerace 2 ve Svitavách!

Regenerace 2 ve Svitavách!
Svitavy ožívají a DWD.cz je u toho! V tyjátru to rozbouří studenti i nestudenti v reggae rytmech a náš tým tak nemůže chybět!

Čeldův gang – dobrovolné sdružení přátel sportu a hudby, pořádá ve Svitávách druhý díl reggae party s názvem REGENERACE. Premierová Regenerace v dubnu tohoto roku s nigerijskými DJs Teddy Ziggym a Akodoxem naplnila svitavský klub Tyjátr, Regenerace 2 má potenciál klub vyprodat. Čeldův gang si totiž dovolil pozvat to nejlepší, co české reggae v současnosti nabízí. Do Svitav přijede kompletní uskupení Coco Jammin Production s deskou SKLIZEŇ 2011, za kterou získalo cenu Anděl v žánru reggae/ska.

Mr. Cocoman, Dr. Kary, Messenjah, Missy M a Mr Roll na mikrofonu s DJs Wildou Pandou a Boldrikem, to je energická tříhodinová liveshow, před kterou vystoupí také vynikající svitavský DEVY B hrající za gramofony parádní kousky ze své sbírky vinylů. Po live show budou pokračovat Wilda Panda a Boldrik v afterparty. Tyjátrem tak bude znít celou noc live reggae, dancehall nebo root-reggae. Svitavy se mají zkrátk na co těšit!


Alternativní klub Tyjátr Svitavy, 7.9.2012 od 20:00 studenti 70,- ostatní 100,-