Show Disclosure se přesouvá do SaSaZu

Show Disclosure se přesouvá do SaSaZu

Britské DJské duo DISCLOSURE, které mělo původně vystoupit v pražském klubu Roxy 14. března nakonec z důvodů obrovského zájmu fanoušků vystoupí v klubu SaSaZu. Datum koncertu se nemění, již zakoupené vstupenky jsou i nadále platné. Potvrdil to dnes pořadatel akce Fource Entertainment.

Vstupenky lze s okamžitou platností zakoupit v síti Ticketpro. Nově je zde možnost zakoupit vstupenky na balkony. Fanoušci, kteří již mají zakoupené vstupenky do původního místa konání nemusí nic řešit. Pouze v případě, že by si chtěli standardní vstupenku na stání vyměnit za vstupenku na balkon, tak doplatí rozdíl v ceně skrze Ticketpro.  Doporučujeme s koupí nečekat a zakoupit vstupenky co nejdříve, neboť soudě dle toho, jak rychle se vyprodala první akce, je velmi pravděpodobné, že se po vstupenkách opět zapráší,” vyjádřil se k show jeden z pořadatelů Fource Entertainment.

Po koncertě Disclosure následuje i oficiální afterparty, která se koná od 22.00 v klubu ROXY (Dlouhá 33, Praha 1). Pro držitele platných vstupenek na koncert Disclosure je vstup zdarma. Line-up vystupujících DJs na afterparty bude ještě potvrzen.

Vstupenky na show Disclosure lze zakoupit v síti Tickepro.