"Umakart Family" v Divadle Archa, Never Sol nebo ILLE zavítají taky!

"Umakart Family" v Divadle Archa, Never Sol nebo ILLE zavítají taky!

Ve středu 16. října od 20:00 se v pražském Divadle Archa chystá vskutku výjimečný mejdan! Na jednom pódiu se v ten večer potkají jak respektovaní matadoři tuzemské indie scény, kteří už mají leccos za sebou, tak nové talenty, jež před nedávnem debutovaly skvěle hodnocenými alby. Těšte se na Umakart nebo Never Sol! Těšte se jedinečný hudební zážitek se spoustou zajímavých hostů! Těšte se na nečekané!

Je nasnadě, že hlavními hvězdami budou 16. 10. v Arše Umakart. Ti navíc právě vydávají u Supraphonu speciální, novým obalem opatřenou limitovanou edici vinylu svého loni skvěle hodnoceného alba Vlci u dveří, která bude poprvé exkluzivně v prodeji právě na koncertě v Arše. Jak již bylo ale naznačeno v úvodu nebude středeční večer jen o Jaromírovi99, Honzovi Muchowovi, Jurovi Hradilovi a Dušanovi a Tomášovi Neuwerthových.

Kromě hudebně i lidsky spřízněných ILLE a Never Sol, které před pár týdny debutovaly alby "Ve tvý skříni", resp. "Under Quiet", jež vznikla v produkci členů Umakartu Dušana Neuwertha (ILLE) a Jana P. Muchowa (Never Sol), se mohou návštěvníci koncertu těšit také na celý zástup dalších význačných osobností tuzemské hudební scény.

Každý člen Umakart si totiž během koncertu pozve na pódium hosta ze své domácí kapely, který si střihne společně s Umakartem jednu píseň. Mimo jiné se tak dozvíme, jak to Umakartu šlape s Milanem Caisem a Mardošou z Tata Bojs, Milošem Rejskem z Lesní zvěře, s ILLE nebo maskovaným kuchařem tvořícím pod pseudonymem Kittchen.

Kdy jindy dostanete šanci vidět za jeden večer v příjemném klubovém prostředí pěkně pohromadě celou "Umakart Family" společně s ceněnými začínajícími talenty a respektovanými persónami domácí hudební scény?

Další info najdete na Facebooku.