Bleskovky

We On The Moon jsou zpět s novým albem; pokřtí ho příští týden v Praze i Brně

Brněnská kapela We On The Moon vydává nové album Home. Aby své nové hudební „dítko“ vyslali do světa, jak se patří, chystají se jej pokřtít hned dvakrát. Poprvé ve středu 27. dubna v pražském Futurum Music baru a následující den proběhnou oslavy takzvaně na domácí půdě – v brněnské Melodce.  Role support bandu večera se po oba dva večery ujme talentovaná slovenská kapela Fresh Out Of The Bus.

ZPĚVÁK PETER ARISTONE BOJUJE S KLIPEM GOLD NA AMERICKÉ MTV

Dramaturgové americké televizní stanice MTV si všimli nového klipu Gold slovenského zpěváka Petera Aristoneho, který žije již několik let v Praze. Video, které mělo minulý týden premiéru, vybrali mezi nejlepších 5 nových klipů a zařadili ho do soutěže o hlasování na svém portále MTV U, který je věnovaný mladým lidem. Uzávěrka je už tento pátek.

Fenomenální mexická kytarová dvojice Rodrigo y Gabriela vystoupí v dubnu v Praze a Ostravě

Fenomenální mexická kytarová dvojice Rodrigo y Gabriela se po loňském úspěšném koncertu na festivalu Colours of Ostrava vrátí v dubnu do České republiky. Své neuvěřitelné hráčské umění na pomezí flamenca, divokých tanečních mexických stylů, ale i rocku a jazzu předvedou Rodrigo Sanchez a Gabriela Quintero 9. dubna v pražském Divadle Archa a 12. dubna v ostravské multifunkční aule Gong.

« Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 12 17 22 Další »