To nejlepší z DWD

ROXY oslaví dvacetiny s Boys Noize, One Night Only, Andym C, Charlie Straight a řadou dalších!

Už za necelé dva měsíce, konkrétně v pondělí 15. října vypukne v prostorách ROXY a NoD týden BE TWENTY aneb sedmidenní oslavy 20. narozenin jednoho z nejstarších a nejvýznamnějších tuzemských klubů, který se pro mnohé stal legendou. Bude to týden, kdy bude každému (znovu) krásných dvacet. Týden plný koncertů, parties, výstav, divadla a performancí. Týden, v jehož rámci se budete moci setkat nejen s legendami úzce spjatými s ROXY, ale také s umělci, kteří se v rámci BE TWENTY představí v ČR úplně poprvé!

L.A.: Rádi jezdíme do Budějic... je to pěkná vesnička!

Plzeňskou scénu dnes ovladá několik hudebních subjektů slavných nejen v českých končinách. Jednou z nich je perspektivni parta mladíků, jež brazdí podia republiky od roku 2005. Pop-rockoví L.A. si už dávno našli "svoji škatulku" a dnes patří mezi opory Plzeňské hudební kultury, za což mluví nejen jejich poslední deska!

5. punkový benefit v Květné u Poličky!

Punkové festivaly u nás nejsou novinkou a sohou náhod se u nás daří benefičním punkovým akcím více, než jakýmkoliv jiným. Jednou z nich je i 5. punkový benefit v režii kapely "mentálně narušená moucha", který se odehrává v Květné u Poličky.

NaTUL 2012 volá nejen po studentech!

Slyšte, slyšte!! Všechny studenty, absolventy, profesory rodiny s dětmi a ostatní přátele Technické univerzity v Liberci zveme na další ročník úspěšné akce... NaTUL!, která se letošním rokem koná pod hlavičkou akce Univerzita dokořán!

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018