Aneta Langerová „nahrávala“ v Brně

Aneta Langerová  „nahrávala“ v Brně

ANETA LANGEROVÁ vyrazila na turné. S novinkami, které ještě nikdo neslyšel. A jaké to bylo? 

Jeden z nejznámějších brněnských klubů  Metro Music Bar se příjemně zaplnil ze zvědavosti nad tím, s čím Aneta Langerová přijde tentokrát.

Připravuje totiž nové album a netradičně se rozhodla naservírovat jej svým fanouškům ještě dřív, než spatří světlo světa. A vyrazila na turné s názvem NAHRÁVÁME! Posluchači tak mají možnost ochutnat hned několik kousků z Anetiny "kuchyně". 

Servírovány ale byly i staronové skladby jako Bezvětří, Malá mořská víla nebo nepostradatelná Voda živá, ovšem pozor, se zcela novou příchutí!
Poslední turné s názvem Pár míst absolvovala Aneta se smyčcovým triem a Jakubem Zitkem, jež vytvořil aranže k jejím písním. Tentokrát smyčce nahradily bicí, klávesy, kytary a další nástroje, jejichž tóny daly některým písním zvláštní šmrnc.  

Bezprostřední kontakt s fanoušky Anetě nejspíš svědčil, protože to, co předvedla, zanechalo velmi silný dojem. Jestliže bylo Pár míst niterní, emocionální a v zádech mrazící, NAHRÁVÁME! nepůsobilo jinak.  Člověk se prostě musel usmívat. 
Kombinace tónů, slov a Anetina zvučného hlasu doslova naplňovala. Prostupovala člověkem skrz na skrz.

A nové  písně? Na ty publikum reagovalo velice kladně. Langerová si hraje, zkouší, hledá... a nachází! Pokaždé, když své písně obleče do nového šatu, dokáže vždy příjemně překvapit. A hlavně… její písně z ní přímo vyzařují.
Sama zpěvačka si chválila klubové „nedychatelno“, na které se prý těšila, a bylo vidět, že si koncert užívala.

Asi po hodině a půl koncert skončil, ale to by nebylo Brno, aby si Anetu nevyžádalo zpět. Zpěvačka tedy ještě naložila a rovnou dvakrát. 
Po skončení se pak ochotně fotila s fanoušky a rozdávala podpisy. 
Uvidíme, jak se písně cestou ještě změní a jak budou nakonec vypadat na albu. Jisté ale je, že si určitě  najdou své posluchače.  

Nové album by mělo vyjít před létem příštího roku. Nezbývá nám, než se těšit. Anebo... si Anetu chytit na některém z dalších NAHRÁVÁME!