Bleskovky

Strahov Band Contest 2018

Máš kapelu a chceš si zahrát na hlavní stage Strahov OpenAir 2018? Přihlas se na letošní Strahov OpenAir Band Contest, jehož vítězové dostanou exkluzivní možnost vystoupit na 22. ročníku legendárního festivalu na Strahovských kolejích.

Alžbeta & Júlia představují svůj první singl Zámky lásky

Talentované sestry Alžbeta & Júlia po niekoľkých coververziách, ktoré ponúkli na svojom youtube kanály prinášajú debutový singel Zámky lásky aj s pôsobivým videoklipom. Skladba je v ich podaní romantický balzam na dušu, ktorý poslucháča unesie do príbehu lásky, ktorý sa odohráva v rôznych podobách od počiatku sveta. Dievčatá prinášajú žánrovo pestrú zmes s charizmatickým vokálnym prejavom, ktorý môže zaujať fanúšikov, hudobných kritikov i producentov. Nálada skladby korešponduje aj s blížiacim sa sviatkom zamilovaných.

VEvývoji! vypouští poslední pecku z EP SKA-PUNK’n’GO a expanduje do virtuálního světa!

Když se 1.dubna 2017 vrátila kapela VEvývoji! zpět na podia klubů a festivalů, nebylo úplně jasné, kudy se její kroky budou ubírat. S mírně obměněnou sestavou však přišel velký skok v historii ska-punkového uskupení ze středu čech a nyní přišel čas zúčtování. Jak si vývojáři vedli v uplynulém roce a kudy povedou jejích další kroky?

Smola a Hrušky stráví Vánoce pohromadě

Kapela Smola a Hrušky se celoročně věnuje oslavám 20. výročí a má za sebou jeden z nejúspěšnějších let svého působení na hudební scéně. Legendy ze Spiše letos vydaly již sedmé album pod názvem Černobílý, které se setkalo s výrazně pozitivními ohlasy nejen u fanoušků, ale i u recenzentů z hudební a mediální obce. Na jaře absolvovali tříměsíční klubové turné, během nějž odehráli 22 koncertů a svým fanouškům představili speciální a jedinečnou 2 hodinovou koncertní show. Potvrdili tak svou pozici jedné z nejsilnějších klubových a festivalových kapel.

Tretí ročník akcie HLAD MRAZU - Priadky!

V sobotu 9.decembra 2017 sa v pivárni v Parku v Dubnici nad Váhom uskutoční už tretí ročník akcie s názvom Hlad Mrazu III – Priadky. Organizácia DSPR tento rok nič nenechali na náhodu a pre fanúšikov kvalitnej muziky prichystali žánrovo rôznorodejší  line-up.

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 12 17 22 Další »