Bleskovky

Německý punk i berlínská techno scéna na festivalu DAS FILFEST

Černočerná komedie z prostředí berlínské techno scény, dokument o německé punkové kapele Feine Sahne Fischfilet, která na německých vesnicích a maloměstech bojuje proti neonacizmu, či historické drama o slepé klavíristce, jíž jednu ze svých skladeb věnoval sám Mozart – festival DAS FILMFEST opět v rámci programu nabízí několik snímků zaměřených na hudbu.

Lemmy, Slash a Ewa Farna - tři hudební ikony v novém klipu kapely TH!S

Druhý videoklip ke skladbě L(Lemmy) z debutového EP „We are TH!S” vznikal v neuvěřitelně fotogenickém areálu Králodvorských železáren nedaleko Berouna. Režie se tentokrát, na rozdíl od prvního videoklipu, ujal Vojta Kotek, který je zároveň baskytaristou kapely. Podobně jako v případě jejich prvního klipu Dance! se vyplatí vydržet až do úplného konce, kdy dochází k nečekané pointě.

Strahov Band Contest 2018

Máš kapelu a chceš si zahrát na hlavní stage Strahov OpenAir 2018? Přihlas se na letošní Strahov OpenAir Band Contest, jehož vítězové dostanou exkluzivní možnost vystoupit na 22. ročníku legendárního festivalu na Strahovských kolejích.

Alžbeta & Júlia představují svůj první singl Zámky lásky

Talentované sestry Alžbeta & Júlia po niekoľkých coververziách, ktoré ponúkli na svojom youtube kanály prinášajú debutový singel Zámky lásky aj s pôsobivým videoklipom. Skladba je v ich podaní romantický balzam na dušu, ktorý poslucháča unesie do príbehu lásky, ktorý sa odohráva v rôznych podobách od počiatku sveta. Dievčatá prinášajú žánrovo pestrú zmes s charizmatickým vokálnym prejavom, ktorý môže zaujať fanúšikov, hudobných kritikov i producentov. Nálada skladby korešponduje aj s blížiacim sa sviatkom zamilovaných.

« Předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21 Další »