Volant & Punk Floid + Rabies na Favále!

Rozhodly jsme se se Zuzkou zavzpomínat na staré doby „dětského“ punku a vyrazily jsme včera na Favál. Původní akci v sestavě Volantů a Punk Floidů obohatila na poslední chvíli mladá partička Rabies.

Jak Hrad.cz, Veveří, ožil festivalem

Druhý srpnový víkend se pod hradem Veveří nedaleko brněnské přehrady konal hudební festival Hrady CZ a program jako tradičně nabízel zvučná jména hudební scény. Počasí bylo výborné, a tak se davy návštěvníků zdržely na akci až do samého závěru o sobotní půlnoci, kdy svou show končila skupina Kryštof.

Lady Fucking Perfekt P!nk!!!

Americká pop-rocková modla Pink zaválela v pražské O2 Aréně! Lidi zrobili dvě mexické vlny za každý kostým, který si pro ně připravila a že jich bylo! Nechyběly manévry na stuhách, při kterých se rozbušily tisíce přítomných srdcí, ani gejzíry ohňových plamenů, při nichž se doslova vařila krev. Sin, Hurt, Happiness, Making love a snad i červená mučírna z The Fifty Shades Of Grey… to vše s sebou tahle – né už zcela růžová – ikona přivezla v rámci sdělení svého nového alba, jaká je vlastně The Truth about love!