Wanastowi Vjecy v Ostravě: zájem předčil očekávání

Když se řekne „Wanastowi Vjecy“ snad i hudbou zcela nepolíbený člověk si vybaví Roberta Kodyma. Člověk trochu znalejší by si mohl vzpomenout i na Kodymova dlouholetého (ovšem od roku 2010 už bývalého) parťáka P.B.CH. A ten, kdo se v hudbě orientuje, určitě zaznamenal, že Vjecy v průběhu roku 2011 vstaly z mrtvých a začaly fungovat jako „normální kapela“ - ve čtyřech. Vydaly i nové album Letíme na Wenuši a rozjely se na turné po celé republice. Já zavítala 28. 4. do Ostravy.

Bombs From Heaven křtili nové album

Znáte ten pocit, kdy se na nějakou akci fakt hodně těšíte? Tak takhle jsem se těšila já na křest desky We call the world od kluků z Bombs From Heaven. Jak to 23. března v brněnském klubu Melodka vypadalo, jak moc jsem si to užila a jak moc to byl rock´n´roll? Račte si počíst, zkouknout fotky a shlédnout videa :)

Music, lights & Leopards

V Brně už Professor Leopard mají své zázemí...A tak když 24.2. křtili v brněnském klubu Melodka svoje nové EP Bury me with Mr. Werner bylo jasné, že to nebude show, jakou vidíte každý den...Navíc si jako hosta pozvali kapelu Luno v čele s Emou Brabcovou a na úvod jejich vystoupení pronesl pár slov Albert Vickery...

The Paranoid,Segment,Melodka a davové šílenství

Dveře brněnské Melodky se mají otevřít kolem 19.30...Nenapadlo by mě, že když dojdu před klub trochu dřív, abych si v klidu vyhlídla místo, uvidím už z dálky houf fanynek ( mnohdy tak mladých, že jsou tu v doprovodu rodičů)... No co už, snad každý z nás měl někdy nějakou mánii ze které pak vyrostl...:)

Cookies,Criminalové a Zoči to rozjeli v Brodě

3.2. jdu kolem 19. hodiny z busáku v Uherském Brodě a nikde ani noha...Nebýt pár "přeživších", které jsem cestou potkala a poptala se jich kudy tudy do klubu Střelený kačer, možná bych na koncert Cookies, Criminal Colection a Zoči Voči ani nedorazila... Bohudík jsem si cestu našla a stálo to za to.

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »