Team me naplnili 007 na Strahově k prasknutí

Team me naplnili 007 na Strahově k prasknutí

Tato parta mladých muzikantů je známá jako indie - popová kapela z Norska. Jejich album z roku 2011 To the treetops získalo ocenění Best Pop Group of the Year. U nás nejsou až tak známí, ale v Norsku působí už od roku 2010. I přes to, že nehrají moc dlouho, jejich fanouškovská základna se neustále zvyšuje. Svým neotřelým zvukem a kreativitou ohromí kde koho. Nedávno zveřejnili videoklip k písničce With My Hands Covering Both of My Eyes I Am Too Scared to Have A Look At You Now, kterou najdete právě na albu To the treetops.

Zakončení léta v Liberci

aneb END OF SUMMER party, která se konala 1.9.2012 ve Vratislavicích u Liberce. Zúčastněné kapely se za nás rozloučily s létem vynikajícím koncertem, propletenými hudebními žánry a příjemnou atmosférou. V následujícím článku se dozvíte, kdo vlastně vystoupil a můžete si kliknout třeba na odkaz skvělých fotek.

Chinaski proti dešti na Výravě

Co by to bylo za poslední srpnový den, kdyby se nekonal aspoň jeden koncert. A taky že konal a jaký! Na prknech Letního parketu Výrava u Hradce Králové nám pátek zpříjemnili kapely Chinaski a Eddie Stoilow.

Cibula Fest 2012: Zpívání v dešti

Ve dnech 20. a 21. července proběhl na letišti ve slovenském Holíči největší československý festival. V prvním reportu vám přiblížíme, jak to tam vypadalo hned první den - v pátek. Déšť nebyl překážkou, fanoušci i kapely se bavili a mě ten večer čekalo mnoho milých překvapení.

Pop Punk Fest vol. 3

Už po třetí ovládl brněnskou Melodku pop punk. Jana Hell´s Gang, Herkules, Fishing Strip a Koblížci. Těmhle čtyřem kapelám patřil jeden sobotní večer a noc. Která z kapel pokřtila svoje nedávno vydané CD a jak vypadal další ročník Pop Punk Festu?

David Koller na hrad(ě)!

V sobotu 26.5 probíhala na Slezskoostravském hradě akce pro děti s názvem Den Slezské. Proto mě dosti překvapilo, když jsem zjistila, že mezi vystupujícími bude David Koller. „Bořek stavitel, Teletubbies, kouzelník, David Koller a další.“ To je útržek programu, kde jméno pro mě nejlepšího hudebníka všech dob, zní trochu bizarně. Každopádně mě to nezastavilo a na hrad jsem se vydala.

Brněnský Majáles: Prach se vířil a dav hýřil

Zdá se mi, že brněnský Majáles stává se rok od roku lepším, kvalitnějším a troufám si říct, i více multižánorvějším. Letošní ročník tuto mou myšlenku utvrdil už při zveřejnění účinkujích, tedy dávno před tím, než jsem se 11. května ocitla na místě činu v Brně - Komárově.