Pipes and Pints na Rampě

Pipes and Pints konečně vydali svou druhou desku “Found and Lost“ a vyrazili na jedinečné turné po ČR. Jejich první zastávka byla 18.1.2013 v Jablonci nad Nisou v klubu Na Rampě. 

Řezník a jeho parta v Brně!

Říká ti něco Sodoma Gomora nebo Masový Wrazi? Tak to nesmíš chybět 25.1. v Brněnském klubu M13. Vem co nejvíce kámošů a dojděte udělat pořádnej kotel. Tahle párty bude stát opravdu za to!

Akustika zněla Melodkou

27. prosince 2012 už měla většina z vás dárečky od Ježíška rozbalené. V Brně se ale  náštěvníkům klubu Melodka dostalo ještě jednoho hudebního dárečku. Akusticky zde zahráli Criminal Collection a domácí We on the Moon s Rattle Bucket.

Converge rozbourali pražské Futurum

Klub, známý pár let zpátky ze slavných pátečních a sobotních diskoték, kde se hrávaly osmdesátky a devadesátky. Klub, kam se zašlo po koncertech, když byla chuť tancovat.
To je Futurum…

Charlie Straight opět zabodovali

Nedávno zvítězili v divácké anketě Slavík 2012 jako hvězda internetu, jejich oblíbenost u českých posluchačů stále stoupá. A právě včerejší koncert 5. 12. 2012 v pražském Retro Music Hall tomu byl důkazem. Nejen, že si fanoušci museli vystát hodinovou frontu před klubem, klub doslova praskal ve švech a o opravdovou show nebylo nouze. 

MTV oslavilo narozeniny a MTV EMA převzal Majk Spirit

Ve středu 28. 11. 2012 se v pražském klubu ROXY uskutečnila velkolepá oslava “narozenin“ MTV. My jsme přijali pozvání a byli jsme u toho. Objevilo se zde několik zajímavých hostů, na své si přišli fanoušci Sunshine, Celeste Buckhingham, Majka Spirita, Jacoba ze Skyline a dalších. Velmi zajímavé bylo také vystoupení dvou tanečníků Fugi&Kenny, kteří zazářili s tancem Gangnam Style.

Cranberries dobyli Prahu!

Irská hudební legenda se vrátila do Čech v původní sestavě a s nezaměnitelným hlasem Dolores O'Riordan divákům představili nejenom staré známé hitovky, ale také novinky, u kterých chtějí dokázat, že jim nějaká ta esa v rukávu ještě zbyla..