THANKSGIVING DAY na Melodce

26.4. se v Brně na Melodce  rozjela akce s názvem  THANKSGIVING DAY . Jak už bylo hlášeno dopředu , nejednalo se o klasický svátek dotažený z Ameriky, ale prostě to bylo tak nějak všeobecný. Dík se může vzdávat v podstatě čemu chcete. Je to jen na vás. Jak celá akce probíhala a jestli bylo za co říct díky? Tak mrkejte na těch pár řádků. Co jsem vám tu nadatlila :))

Student Fest 2013

Počínající chřipka způsobená tuhou zimou mi nezabránila navštívit 5. ročník Studentfestu,
který pro mě byl premiérou. Hned na první štaci (v klubu Vagón) jsem se trochu orosila. Horečka
v tuhle chvíli hrála druhý housle, protože stopadesát kaček za vstup na akci, co má v názvu chudobu,
je trochu moc. Nebudu se ale přetvařovat, když dodám, že pár následujících hodin mi za tu investici
opravdu stálo!

The Paranoid a Koblížci řádili v Praze!

V pátek 15.3.2013 se v Rock Café v Praze konal koncert kapely The Paranoid v rámci CLUB TOUR 2013. Jako support hrály kapely Koblížc! a Edward Fortyhands. My tam samozřejmě byli a přinášíme žhavý report.

Charlie Straight se vrátili do Žluťáku!

Před rokem se Charlie Straight v pardubickém klubu Žlutý pes objevili právě v den, kdy měl frontman kapely Albert Černý narozeniny. Letos to bylo náhodou na Den žen, tedy 8.3.2013. Pardubice opět nezklamaly a opět se osvědčily jako velmi dobré publikum. Letošní koncert byl opět nezapomenutelný a plný energie. Klub byl nacpaný k prasknutí a každý se bezvadně bavil.

Kryštof s Nohavicou otřásli pražskou Tipsport Arenou!

Není tomu tak dávno, co se na pulty českých prodejen dostala zbrusu nová, lesklá až zářící deska havířovské kapely Kryštof, teď již platinová. Jak zní nové skladby naživo, si mohly poslechnout tisíce lidí v rámci turné Inzerát Tour 2013. A konečně se to poštěstilo i obyvatelům metropole! A jak že ony skladby působí? No prostě kryštofsky!

V Liberci na podporu Karla

V neděli 20.1.2013 se v Liberci v klubu Vlak konala "Nedělní noc s Karlem". Jednalo se o koncert na podporu Karla Schwarzenberga v druhém kole voleb na pozici prezidenta. Vystoupily kapely Těla, Houpací koně a The Branx.